„Afery III RP” – Amber Gold, FOZZ, mafia paliwowa

„Afery III RP” – Amber Gold, FOZZ, mafia paliwowa

32
0
SHARE

fot.LorekW czwartek 12 czerwca o godz. 17.00 w Księgarni Gazety Polskiej, przy ul. Jagiellońskiej 11 w Krakowie spotkanie z autorem i jednym z kluczowych rozmówców książki  „Afery III RP” –   Aleksandrem Majewskim, autorem książki oraz z jednym z jego książkowych rozmówców, dziennikarzem śledczym Witoldem Gadowskim. Przybliżą oni wymienione w tytule i inne fakty, które zapewne mogłyby stanowić fabułę niejednego sensacyjnego kryminału. 

Autor, Aleksander Majewski, w rozmowach z najlepszymi polskimi dziennikarzami śledczymi – Sumlińskim, Gadowskim, Miterem, Pyzą i Zielke – ujawnia arkana reporterskich prowokacji, dzięki którym odkryte zostały największe afery III RP. Sceny niemal jak z filmu sensacyjnego, mrożące krew w żyłach, czytając aż trudno uwierzyć, że to nie literacka fikcja.

Mafie paliwowa, Amber Gold, afera FOZZ –  to tylko niektóre skandale, które bez zapału, odwagi i żmudnej detektywistycznej pracy reporterów, nie ujrzałyby światła dziennego – zapewnia Wydawnictwo Słowa i Myśli.

 

BRAK KOMENTARZY

Zostaw odpowiedź