Andrea Bocelli na Stadionie Cracovii

Andrea Bocelli na Stadionie Cracovii

45
0
SHARE

Andrea Bocelli„Cisza towarzyszy mi przez całe życie. Życie śpiewaka utkane jest z ciszy: w dniu, kiedy śpiewasz, powinieneś w czasie bez śpiewu zachowywać ciszę. Właśnie w ciszy powinieneś medytować i skoncentrować się przed występem”- powiedział Andrea Bocelli podczas wywiadu dla Radia Głos Rosji.

Fani tego najbardziej utalentowanego włoskiego tenora będą mieli okazję usłyszeć artystę podczas najbliższego koncertu w ostatnią sobotę sierpnia ( 30.08.)o godzinie 20.00na Stadionie Cracovii. Andrea Bocelli wystąpi wraz z Chórem i Orkiestrą Filharmonii Krakowskiej. W towarzystwie artysty wystąpi także sopranistka Alessandra Marianelli, gwiazda muzyki pop Ilaria Della Bidia oraz duet gitarowy CARisMA – Magdalena Kaltcheva i Carlo Corrieri.

Podczas występu nie zabraknie poruszających interpretacji miłosnych piosenek z jego najnowszej płyty Passione oraz najsłynniejszych piosenek artysty, jak na przykład „Time To SayGoodbye”. Najnowsza płyta Passione jest kontynuacją płyty Amur, jednakże nawiązującą do różnych gatunków muzycznych. Znajdują się na niej utwory takie jak: „Love me Tender”, czy „La Vie En Rose”, które będzie można usłyszeć na koncercie.

 

Jest to jedyny w tym roku koncert w Polsce włoskiego tenora, dlatego zachęcamy do nabycia biletów, które są jeszcze dostępne na stronach  www.eBilet.pl, www.eventim.pl

Przed kupieniem biletów w nastrój wprowadzicie się Państwo, oglądając piękny koncert Bocellego z kompozycją głosu Edith Piaf

Żaklina Lomber

 

Fot. 1 http://pl.123rf.com/photo

BRAK KOMENTARZY

Zostaw odpowiedź