Andrzej Duda – Idea Polski równych szans

Andrzej Duda – Idea Polski równych szans

29
0
SHARE

Osoby_Andrzej_Duda„Idea Polski równych szans”, to takiej Polski chciał Śp. prezydent RP profesor Lech Kaczyński – mówił wczoraj pod Krzyżem Katyńskim w Krakowie Andrzej Duda – człowiek, który na każdym kroku podkreśla że jest kontynuatorem misji L. Kaczyńskiego. Dziś, kandydat w najbliższych wyborach namaszczony na prezydenta Polski przez Prawo i Sprawiedliwość i prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego.

Dziś młodzi ludzie wyjeżdżają za granicę aby tam szukać pracy, a powinni ją znaleźć w Polsce. Tu powinni mieć możliwość godnego życia, zamieszkania i zakładania rodziny i takiej Polski chciał L.Kaczyński, taką misję rozpoczął i realizował. To ja jestem jej kontynuatorem, poświecę się jej bez reszty i będę ją nadal konsekwentnie prowadził. Tak mniej więcej pokrótce streścić można wystąpienie doktora prawa, obecnie europosła i kandydata na prezydenta Polski Andrzeja Dudy, wygłoszone w 57 miesięcznicę Katastrofy Smoleńskiej 10 stycznia 2015 roku.

Przemówienie zarejestrowane przez Stefana Budziaszka, który równie konsekwentnie filmuje wszystkie miesięcznice katastrofy w Krakowie. Prezentujemy Państwu film z uroczystości, przemarsz z Wawelu pod Krzyż Katyński.

Jag.Las                                                                                                                                                                       Fot.Stef.Budziaszek

BRAK KOMENTARZY

Zostaw odpowiedź