Andrzej Duda nie narzeka na wsparcie

Andrzej Duda nie narzeka na wsparcie

44
0
SHARE

Kandydat PiS na prezydenta postawił na nogi całą małopolską formację partii – wiele spotkań wiele wystąpień parlamentarzystów jak też stowarzyszonej prawicy cały czas wspiera go w kampanii. Dzień po warszawskiej konwencji podsumowującej, w Krakowie na konferencji prasowej wystąpili Andrzej Adamczyk szef regionu, Barbara Bubula, Ryszard Terlecki, „Solidarność” reprezentował Wojciech Grzeszek. Wszyscy zgodnie podsumowali rewelacyjne wyniki kampanii, oceniając ją po aktywności i zaangażowaniu bezpośrednim w kampanię grup społecznych – wolontariuszy.

Wojciech Grzeszek, przewodniczący małopolskiego okręgu „Solidarności” zapewnił, że „Andrzej Duda nie jest sam” – poparcia  udzielił zarząd związku zawodowego – dodał. Mam nadzieję, że nasi członkowie także w wyborach przełożą to wsparcie – podsumował.

Senator PiS Bogdan Pęk użył mocnych ale i wzniosłych słów i stwierdził, że za kandydatem partii nie stoją „oficerowie WSI”. – Widzę za nim ducha Witosa, Mikołajczyka, Kościuszki, Juranda ze Spychowa, Pana Wołodyjowskiego – z dumą wymieniał dziennikarzom Bogdan Pęk.

– W naszym województwie wygrywa Andrzej Duda. To dobra prognoza na przyszłość – tak wyniki sondaży prezydenckich ogłoszonych w ostatnich dniach kampanii komentował Andrzej Adamczyk, poseł Prawa i Sprawiedliwości. Wszyscy są pewni, że ich polityk ubiegający się o najważniejsze państwowe stanowisko odniesie sukces. Jak nie w pierwszej turze, to w drugiej za dwa tygodnie – zgodnie mówili.

GW                                                                                                     Fot.Jag.Las

Wydarzenie Konferencja1 Wydarzenie Konferencja3

BRAK KOMENTARZY

Zostaw odpowiedź