Blog Experts W Krakowie

Blog Experts W Krakowie

3
0
SHARE

konferencja, blog experts,
konferencja, blog experts,

Blog Experts to pierwsza w Polsce międzynarodowa konferencja blogerów. Spotkanie, w którym udział wezmą goście z: Anglii, Czech, Słowacji i Niemiec, blogerzy, eksperci nowych mediów, przedstawiciele marek, twórcy internetowego video i startupów, odbędzie się w sobotę (29 marca) w Krakowie. Partnerem wydarzenia jest Krakowskie Biuro Festiwalowe.

Rok 2013 przyniósł absolutny rozwój blogosfery. Organizmu, który wciąż się zmienia, dojrzewa oraz uczy na własnych błędach i sukcesach – tak jak w każdej branży – ważne jest aby trzymać rękę na pulsie. Niezależni twórcy internetowi zyskują coraz większą popularność: pojawiają się w tradycyjnych mediach, wydają książki i biorą udział w kampaniach społecznych i reklamowych, stając się tym samym istotnym i opiniotwórczym źródłem informacji.

Tematem przewodnim Blog Experts będzie platforma You Tube, jako jeden z najpopularniejszych kanałów komunikacji z odbiorcami tego typu. Nie zabraknie także wskazówek dotyczących kreowania wizerunku, skutecznego zwiększania zasięgu oraz współpracy z markami i agencjami. Wśród prelegentów pojawią się m.in.: Paweł Tkaczyk – ekspert od kreowania wizerunku marki w internecie, Paweł Bielecki – specjalista ds. Social Media i Artur Kurasiński – bloger i internetowy przedsiębiorca. Konferencja tworzona jest przez zespół BE Foundation, której pomysłodawcami są Konrad Conrad Krupa oraz Justyna Rita Pater.

Konferencja odbędzie się 29 marca (sobota) w Hubraum Krakow przy ul. Przemysłowej 12, punktualnie o godz. 11:00. Szczegółowy harmonogram konferencji oraz rejestracja dostępne są na: www.blogexperts.pl.

Fot. twitter.com

BRAK KOMENTARZY

Zostaw odpowiedź