Gadowski Na Bis o Służbach

Gadowski Na Bis o Służbach

1
1
SHARE

1

Jutro (piątek 26 lipca, godz. 18) w krakowskiej księgarni Gazety Polskiej zapowiadany od tygodnia autor „Wieży Komunistów” będzie mówił w czyim interesie działają polskie służby specjalne. Uczestnicy spotkania mają też wyjątkową okazję na bis artykułu, który ukazał się w aktualnym tygodniku „Sieci”. Artykuł pt. „Szerokie pasmo platformy” traktuje o małopolskich układach biznesowych, tym razem związanych z siecią internetową, która „ma pokryć” Małopolskę. Niedawno pisaliśmy o 65 milionowej transakcji internetowej marszałka woj. Śląskiego, ale jak dalej w medialnej trawie piszczy to nie koniec wątku. „Strategia Sowy i kolegów”, to z artykułu W.Gadowskiego o działaniach biznesowych marszałka Sowy, o nasze województwo tym razem chodzi i nie o dwucyfrowe miliony jak na Śląsku, a o setki milionów rzecz idzie.

Nam „szarym żuczkom” takie liczby mogą zamącić w głowie, jawić się jak bajka o „Złotej Rybce”, którą nie warto zaprzątać sobie głowy. W latach 90-tych mówiło się, że pierwszy milion trzeba ukraść i też się tym nie przejmowaliśmy, to teraz ten każdy pierwszy już się zwielokrotnił i nazywa się kapitał, który bierze udział w grze. Teraz ta gra idzie o dużą stawkę i dotyczy Małopolski, na co zwrócił uwagę Witold Gadowski, i o to też na spotkaniu można go będzie zapytać. Spotkanie tym razem poprowadzi Ryszard Kapuściński – prezes Klubów Gazety Polskiej.

Fot.www.facebook.com/wgadoewski

Grace Wood

Witek

PS

Może cały ten, z górą milionowy interes małopolski, związany z internetem miał być tak wirtualnie acz kolorowo i po cygańsku zatańczony na błoniach, jak kuglarski pieniądz w oczach wróżki? Został sfinansowany przez ministerstwo cyfryzacji Michała Boniego. A jeśli ktoś nie wie o co chodzi, to odsyłamy do zakończenia art. Salomei Widackiej na naszej stronie: http://wawelskigrod.pl/ej-cyganie-tance-i-wozy-kolorowe-na-bloniach 

1 KOMENTARZ

  1. Ech, zrobiłem mały research i nitteesy chyba tylko w sieci są dostępne. Szkoda, bo mam ochotę sprawdzić jak toto faktycznie pachnie (i nie chodzi o zapach rosołu). Będę jeszcze nawiedzał perfumerie :-)Aha. Dla oszczędnych i cierpliwych ryzykantf3w na amazon.com perfumy kosztują jedyne 230zł z dostawą (trwajacą 1-3 miesiace).

Zostaw odpowiedź