Konferencja „Młoda Przedsiębiorczość”

Konferencja „Młoda Przedsiębiorczość”

3
0
SHARE

dolarPodczas Małopolskiego Festiwalu Innowacji jak co roku można będzie wziąć udział w przygotowanych przez organizatorów panelach dyskusyjnych i konferencji. W tym roku wiodącym tematem spotkania będzie problematyka młodych przedsiębiorstw i ich nowatorskich rozwiązań w działalności biznesowej.

Konferencja odbędzie się 5 i 6 czerwca w Międzynarodowym Centrum Kultury oraz księgarni Czuły Barbarzyńca, za to już dziś zainteresowani mogą zarejestrować się na wybrane panele. Całość spotkania podzielona jest na trzy części dotyczące: eko-innowacji – kiedy tego typu rozwiązania są zasadne, a kiedy ich unikać; roli miasta jako środowiska dla podejmowanych działań biznesowych oraz jak skutecznie wprowadzić na rynek nowy produkt. Organizatorzy podkreślają, iż głównym celem spotkania jest nie tylko weryfikacja sytuacji nowych przedsiębiorstw, ale również przedstawienie trudności oraz możliwych rozwiązań, które mogą stosować i powinni z nich korzystać, gdyż są one dla młodych ludzi pretendujących do miana biznesmena.

Dysputanci, pochylając się nad problemem wkraczających w świat rynku nowych graczy, powiodą słuchaczy w stronę nowych pomysłów, które nakierowane są na ekologiczne prosperowanie przedsiębiorstw. Powiedzą też jakie są warunki sprzyjające i ograniczające podjęcie tego typu działań na obszarze Małopolski. Ponadto eksperci, wykraczając poza granice województwa, przedstawią, w jaki sposób eko-innowacje są wdrażane na rynku ponadnarodowym, i które z nich są atrakcyjne i możliwe do zrealizowania przez polskie firmy.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie:

http://www.malopolska.pl/Przedsiebiorca/Wydarzenia/Strony/Aktualnosc.aspx?pid=5653

Ola Słoka

BRAK KOMENTARZY

Zostaw odpowiedź