Konkurs na logotyp olimpijski Krakowa

Konkurs na logotyp olimpijski Krakowa

4
0
SHARE

DSC_0220Kraków szykuje się do olimpiady? W związku z kandydaturą naszego miasta na organizację XXIV Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2022 roku Urząd Miasta ogłosił konkurs na opracowanie logotypu tej imprezy.

Konkurs ogłoszony został w poniedziałek 18 listopada i potrwa do 30 grudnia. Zwycięzca wybranego logotypu Krakowa „Miasta Zgłaszającego się” otrzyma w nagrodę 31 000 zł.

Organizatorzy Konkursu adresują  go do wszystkich, zarówno osób fizycznych, jak i firm. Warunkiem jest tylko zamieszkanie na terenie Polski lub siedziba firmy w naszym kraju. Urząd Miasta szczególnie zachęca do uczestnictwa  studentów, a także absolwentów, pracowników uczelni artystycznych oraz artystów-grafików i projektantów.

Projekt, który zwycięży w konkursie znajdzie się na wszystkich materiałach dotyczących  Krakowa jako miasta „Zgłaszającego się”. Dokładne informacje na temat konkursu oraz jego szczegółowy regulamin dostępne są na stronie: http://www.krakow.pl/aktualnosci/68423,202,komunikat,zaprojektuj%20olimpijski%20logotyp%20krakowa.html

 

MA

BRAK KOMENTARZY

Zostaw odpowiedź