Kraków: Juliada z Jerzym Dudkiem

Kraków: Juliada z Jerzym Dudkiem

7
0
SHARE

Jerzy Dudek w tym roku honorowym patronem Juliady  – MŁODZIEŻOWGO FESTIWALU SPORTU, który rozpoczął się 27 czerwca w Krakowie i potrwa do 26 lipca. To już siedemnasta edycja organizowana od 1999 roku przez Urząd Miasta Krakowa i Stowarzyszenie „Siemacha”.

Dziesięć dyscyplin sportowych, trzydzieści wakacyjnych dni, tysiące młodych krakowian, mnóstwo emocji i pozytywnej energii. Producentem imprezy jest Studio 2. Głównym sponsorem imprezy jest po raz piąty ArcelorMittal. Sportowym partnerem jest Firma TAURON.

Młodzież spotka się na Placu Dworcowym im. Jana Nowaka Jeziorańskiego oraz w Centrum Rozwoju Com Com Zone Nowa Huta. Przewidujemy, iż w 17. edycji Juliady czynny udział weźmie kilka tysięcy młodych.

Zapisy do udziału w rozgrywkach są prowadzone w Centrum Rozwoju Com Com Zone przy ul. Ptaszyckiego 6 w godz. 12.00 – 18.00 lub drogą internetową. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.mlodziez.info oraz www.comcomzone.pl lub pod numerem telefonu informacyjnego Juliady 606 692 779 w czasie pracy biura (12 – 18). Więcej informacji znaleźć można na www.krakow.pl

Jag.Las

Fot. Youtube.org

BRAK KOMENTARZY

Zostaw odpowiedź