Kraków: Zaproszenia na wydarzenia

Kraków: Zaproszenia na wydarzenia

23
0
SHARE

„Psalm” zaprasza na wydarzenie w najbliższą niedzielę. Podziemny Salon Artystyczno-Literacko-Muzyczny („PSALM) przy Kościele p.w. Matki Bożej Różańcowej w Krakowie – Piaskach Nowych, ul. Nowosądecka 41, zaprasza  do Domu Parafialnego do Auli św. Jana Pawła II na 41. spotkanie autorskie z prof. Krzysztofem Koehlerem – to prawicowy chrześcijański uczony i poeta – dodaje dr Marek Mariusz TYTKO. Spotkanie z Dr hab. Krzysztofem Koehlerem, profesorem Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie rozpocznie się 26 kwietnia 2015 od godz. 19.00 do 21.00.

W niedzielę będziecie państwo mieli okazję spotkać się z poetą, literaturoznawcą, wykładowcą Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, znanym z telewizji, b. dyrektorem TVP KULTURA,. Na spotkanie w ramach cyklu „Poezja religijna” – złożą się:

  1. a) część I – prezentacjawierszy w wykonaniu autora, a nadto
  2. b) część II – konwersatorium o wierze, patriotyzmie i poezji,

rozmowę z profesorem prowadzi dr MarekMariuszTytko(UJ).

Wstęp wolny.

Spotkanie w niedzielę 26 IV od godz. 19.00 do 21.00. Dr Tytko zadbał też o podanie informacji na dogodny dojazd komunikacją miejską:

– autobusami nr 164, 204, 244

oraz

– tramwajami 6, 24 i 50, przystanek: Piaski Nowe.

Przekazujemy bardzo serdeczne zaproszenie organizatora dra Marka Mariusza Tytko na niepowtarzalny wieczór – jak zapewnia.


—————————————————————————————————————————–

Także w Niedzielę

Na cykliczne spotkanie zaprasza Karmelitański Instytut Duchowości  w Krakowie: ul. Rakowicka 18 a) (Aula Karmelitańskego Instytutu) Tematem spotkanie  będzie „Kraków w okresie wielkiej wojny północnej pod opieką św. Józefa”. Wykład wygłosi dr hab. WOJCIECH KĘDERA prof. UPJPII.

Niedziela 26 kwietnia 2015 o godz. 18.00  Jak zwykle wykład poprzedzi Msza św. i medytacja o 17.00

 

Dorota Ziomala

Fot. P.S.A.L.M.

BRAK KOMENTARZY

Zostaw odpowiedź