Krakowski młodzieżowy estabilshment tańczy

Krakowski młodzieżowy estabilshment tańczy

30
0
SHARE

Posylwestrowo w Krakowie od tanecznego pląsu – „krakowska młodzież wystąpiła w niezliczonych zastępach w poparciu dla KOD-u”. Sam kwiat młodzieży wyszedł na ulice Starego Miasta w obronie demokracji bo przecież coś trzeba pokazać Niemcom, że M. Schulz nie bez racji tak w obronie Polaków gardłuje na obecny „niedemokratyczny rząd”.

A w sieci zabawa na dobrym poziomie kabaret reality-show bez reżyserki, to dopiero postęp… Co tu dalej uzasadniać trzeba to zobaczyć, jeden Krakus już to zrobił zachęcamy do przeczytania, a szczególnie do obejrzenia zdjęć z protestu: (czytaj).

Sabina B.

Fot. (Blog Krzyszt.Psierbiewicza.)

Post Scriptum

Podobno rej wodziła skoczna grupa od Helclów domagająca się od nowej władzy drastycznej podwyżki stypendiów na lokalnym Uniwersytecie III wieku. A jak fama niesie, najzabawniejszy był performans pod hasłem „Kto nie skacze ten za PIS-em! Hop! Hop! Hop! Fama również niesie po Krakowie, że niektórym buntownikom rozruszniki się skopciły!

@Autor
klasyk , wszędzie średnia wieku…no delikatnie mówiąc emerytalna!!! kto by pomyślał, ze PRL w 3RP wyjdzie na ulice w proteście przeciwko straceniu dostępu do wypasionego koryta, bo nie o żadne wolne media tu chodzi…czy klika lat temu wierzył by Pan w taki scenariusz, ze resortowi na ulice wyjdą???

BRAK KOMENTARZY

Zostaw odpowiedź