Lipcowy Dotyk Tańca – również w sierpniu

Lipcowy Dotyk Tańca – również w sierpniu

0
0
SHARE

dworek

Serią tanecznych wydarzeń rozpoczął 4 lipca  lato Dworek Białoprądnicki, serwując w swoich salach w lipcu i sierpniu taneczną ucztę w ramach I Festiwalu Tańca. W program drugiego dnia warsztatów Tanga Argentyńskiego wpleciona została również wystawa twórczości Stanisława Markowskiego oraz   spotkanie z artystą i jego gośćmi.

W sobotę 6 lipca zakończono tydzień niepospolicie, od godz. 9:00 do 17:00 trwało „Seminarium Tanga Argentyńskiego” a, o 20:00 było i tanecznie i koncertowo, wystąpili: Wiesław Prządka – bando neon, Jacek Bylica – fortepian, Zbigniew Wrąbel – kontrabas oraz  pokaz Tanga Argentyńskiego i Milonga w wykonaniu Anny i Marcina Sieprawskich.

Organizatorzy festiwalu nie zasypiają jednak nauki tańca nawet w niedzielę 7 lipca po nocnym sobotnim wieczorze rano (10-13)  już odbywało się Seminarium Tanga Argentyńskiego i jednocześnie od 12:00 trwały pląsy rodzinne pt. Bum Bum Tany dla Malucha, Taty i Mamy i na te „bum bum” wstęp był wolny.

Równie ciekawie zapowiada się repertuar Festiwalu w Dworku Białopradnickim w nadchodzącym tygodniu już od czwartku 18 lipca od 19:00 do 20:30 Otwarte warsztaty tym razem tańców polskich.

 Analogicznie do ubiegłego tygodnia warsztaty tańców polskich trwają dwa dni, w piątek już od godz. 9:00 do 22:30 i to już Mistrzowskie warsztaty. W sobotę rano (od 9:00-18:00) jeszcze warsztaty, ale już po południu zaczynają się pokazy: w sobotę od 20:00-22:00, a w niedzielę od 12:00 do 13:00.

W niedzielę przed południem trwają jeszcze warsztaty. Brda też bum bumy dla rodziców z maluchami

Jak  zwykle od 12:00 do 13:00, wstęp wolny. Festiwal potrwa również przez cały sierpień jak zapowiadają organizatorzy – Centrum Kultury Dworek Białołęcki i Stowarzyszenie Teatr Tańca DF.

Więcej informacji znaleźć można: www.teatrtancadf.pl

 SalWid

BRAK KOMENTARZY

Zostaw odpowiedź