Piłka nożna: Przegrane sparingi Wisły i Cracovii

5
0
SHARE

pilka_i_boisko  To nie był udany weekend dla krakowskich zespołów przygotowujących się do rundy rewanżowej T-Mobile Ekstraklasy. Wisła Kraków uległa      Chojniczance Chjnice 1:3, a Cracovia Energie Cottbus 0:5.

Mecz pomiędzy Wisłą, a Chojniczanką odbył się w Grodzisku Wielkopolskim, gdzie na zgrupowaniu przebywa krakowski zespół. W spotkaniu wystąpił nowy nabytek Wiślaków, Semir Stilić.

Wisła Kraków – Chojniczanka Chojnice 1:3 (0:0)

0:1 Andrzej Rybski 53 min (karny)
0:2 Andrzej Rybski 71 min
1:2 Emmanuel Sarki 88 min
1:3 Tomasz Mikołajczak 90 min

Wisły, I połowa: Bieszczad –  Burliga, Głowacki, Chavez, Mauricio – Stilić, Garguła, Stjepanović, Chrapek, Guerrier – Paweł Brożek.

Wisła, II połowa: Bieszczad – Fryc, Nalepa, Uryga, Piotr Brożek – Sarki, Lucas, Szewczyk, Burdenski, Klarić – Kamiński.

Cracovia Kraków przegrała z zespołem 2.Bundeligi, Energie Cottbus. Mecz rozegrano w Turcji w miejscowości Belek. Spotkanie przerwano w 59. minucie z powodu ulewnego deszczu.

Energie Cottbus – Cracovia 5:0 (4:0)