Prezydent kompletuje zespół

Prezydent kompletuje zespół

22
0
SHARE

Profesor Andrzej Zybertowicz, jeden z kilku powołanych w czwartek 24 września doradców prezydenta Andrzeja Dudy odebrał w pałacu prezydenckim akt powołania, profesor będzie gościł we wtorek 29 września w Krakowie. Był on doradcą ds. bezpieczeństwa prezydenta Lecha Kaczyńskiego teraz będzie doradzał Andrzejowi Dudzie jako doradca społeczny, w komentarzach czytamy, że to dobry wybór.

Kraków będzie gościł profesora Zybertowicza na spotkaniu w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej (ul. Rajska 1, w sali nr 315 (III piętro) o godz. 19.00, gdzie dyskusja będzie się toczyć wokół nowych zagrożeń Polski, tak bardzo teraz aktualnych. Wraz z profesorem dyskutować będą: prof. Jerzy Surma (SGH) i Jan Waszewski (współautor książki).

Najnowsza książka profesora pt. „Samobójstwo Oświecenia” właśnie o tych zagrożeniach traktuje, zagrożeniach technologicznych i psychologicznych, do których Polska nie jest przygotowana – twierdzi profesor. Jakie to zagrożenia? Kto nie zdąży przeczytać książki do wtorkowego spotkania, gdzie będzie ją można kupić powinien przyjść na spotkanie i posłuchać wprost autora, na żywo zadać pytania i uzyskać autograf do swojej książki.

Sal.Wid

BRAK KOMENTARZY

Zostaw odpowiedź