Przebadaj się w Galerii Bronowice

Przebadaj się w Galerii Bronowice

0
0
SHARE

DDZ6R33_ty_lewoW nadchodzącą niedzielę 16 października w Galerii Bronowice będzie można bezpłatnie skorzystać z porad lekarzy specjalistów, zasięgnąć opinii dietetyka i wykonać badań profilaktyczne, m.in. EKG, pomiar ciśnienia i określenie poziomu cholesterolu. Wszystko to w ramach ogólnopolskiej kampanii „Zadbaj o swoje zdrowie”.

Z badań i porad lekarskich będzie można skorzystać w godzinach 10.00 – 18.00. Na specjalnie w tym celu przygotowanych stanowiskach, wszyscy chętni będą mogli zasięgnąć konsultacji kardiologicznych, podzielić się z lekarzami swoimi wątpliwościami i poprosić o konsultację, jak radzić sobie z dolegliwościami. Spotkanie to także okazja do wysłuchania porad na temat profilaktyki i zdrowego żywienia. Uczestnicy dowiedzą się jak prawidłowo obliczyć wskaźnik BMI i poznają sprawdzone sposoby na to, jak zachować prawidłową wagę, przy zróżnicowanej, a przede wszystkim smacznej diecie.

Współczesny, dynamicznie rozwijający się świat i tempo życia sprawiają, że często nie mamy czasu na wizytę u lekarza i nie zwracamy uwagi na nasze zdrowie, a zwłaszcza na dietę. Darmowe badania profilaktyczne i spotkania ze specjalistami w takich miejscach jak galerie handlowe to dobra okazja na zmianę nawyków i zwiększenie świadomości na temat działań, które każdy powinien podjąć, aby utrzymać swój organizm w dobrej kondycji.

Dagmara Golba

Fot. Archiwum W. Gród

BRAK KOMENTARZY

Zostaw odpowiedź