Przedszkole nr 91 przeniesione

Przedszkole nr 91 przeniesione

6
0
SHARE

Fot. Sp.119.pl
Fot. Sp.119.pl

Przedszkole nr 91, które do tej pory znajdowało się przy ul. Dekerta 18, zostanie przeniesione do   budynku Zespołu Szkół nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera  przy ul. Goszczyńskiego 44. Właśnie tam od nowego roku szkolnego uczęszczać będzie większość dzieci zapisanych do Przedszkola nr 91. Budynek, w którym dotychczas mieściła się siedziba placówki, spłonął w nocy z 31 lipca na 1 sierpnia.

Do budynku przy ul. Goszczyńskiego przeniesiono 3 oddziały przedszkolne, czyli 70 dzieci wraz z opiekunami. Przedszkole zachowa swój dotychczasowy numer. Obecnie w budynku Zespołu Szkół nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera trwają prace remontowe, których celem jest przystosowanie warunków do potrzeb najmłodszych.

Pozostałe dzieci, które uczęszczały do przedszkola na ul. Dekerta przeniesione zostaną do placówek wybranych przez rodziców, m.in. do Przedszkola Samorządowego przy ul. Saskiej 11.

Część pracowników Przedszkola nr 91 będą kontynuować pracę w nowej siedzibie, zaś pozostali w placówce na ul. Saskiej 11.

W najbliższych dniach Dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 91 organizować będzie spotkania z poszczególnymi grupami rodziców, z którymi pozostaje w stałym kontakcie.

Dzieci będą uczęszczać do nowych placówek od 1 września 2014r.

Dagmara Golba

BRAK KOMENTARZY

Zostaw odpowiedź