1.06.2014 – Spotkajmy się na Placu Matejki 1 czerwca o godzinie 10:00!

1.06.2014 – Spotkajmy się na Placu Matejki 1 czerwca o godzinie 10:00!

2
0
SHARE

DSC01542To apel i wołanie o życie dla rodziny. W niedzielę  1 czerwca o godz. 10:30 ruszy ulicami Krakowa Marsz dla Życia i Rodziny. Będzie jednym z ponad 130 marszów, które tego dnia odbędą się w miastach w całej Polsce (www.marsz.org). Jego uczestnicy zamanifestują przywiązanie do rodziny i poszanowania życia każdej osoby od poczęcia do naturalnej śmierci. W zeszłym roku towarzyszyło nam ponad 5000 osób – informują organizatorzy.

Marsz zbierze się na Placu Matejki i przejdzie trasą: z Pl. Matejki – przecięcie ul. Basztowej – ul. Floriańska – Rynek Główny – ul. Grodzka – ul. Franciszkańska – ul. Straszewskiego – ul. Piłsudskiego – przecięcie Alei Trzech Wieszczów – Aleja 3 Maja.

Po zakończeniu marszu uczestnicy zaproszeni są na piknik rodzinny do Ogrodu Jordanowskiego, w ramach którego przygotowano cały szereg atrakcji! Przy tej okazji swoje świadectwa dadzą osoby zaangażowane w ruch pro-life.

Papież Franciszek 29.12.2013 r. modlił się o to, aby we wszystkich rozbudziła się na nowo świadomość świętego i nienaruszalnego charakteru rodziny.

Marsze gromadzą wszystkich przekonanych, ale za każdym marszem przybywa także tych jeszcze nieprzekonanych o wartości i znaczeniu rodziny w życiu osobistym i społecznym, przybędzie ich zapewne pierwszego czerwca w Krakowie także.

Niech każdy przyjdzie z rodziną i przyjaciółmi! Niech każdy zabierze ze sobą gwizdki, dzwonki, piszczałki – wszystko, czym można hałasować. Nie zapomnijmy o flagach: narodowej, papieskiej i maryjnej. Bądźmy widoczni – przekonuje i zaprasza Komitet Organizacyjny Marszu dla Życia i Rodziny Kraków 2014, więcej informacji na: www.marsz.org

 

BRAK KOMENTARZY

Zostaw odpowiedź