Szkoła – Dzieci – Programy – Rodzice

Szkoła – Dzieci – Programy – Rodzice

8
0
SHARE

Digital StillCameraCzwartek 4 września godz. 18:00 w Księgarni Gazety Polskiej, ul. Jagiellońska 11 spotkanie na temat tak ważny dla przyszłości wychowania przyszłego pokolenia Polaków. Rodzice dokąd jeszcze wam nie zabroniono wpływu na wasze dzieci musicie pamiętać i wiedzieć czego uczą w szkołach wasze dzieci, alarmują organizacje społeczne, walczące przeciw programowi GENDER.

Barbara Nowak – wieloletnia nauczycielka, radna miasta Krakowa pracująca m.in. w Komisji Edukacji oraz Komisji Rodziny i Polityki Społecznej oraz Anna Pyzik, pedagog szkolny będą gośćmi  czwartkowego spotkania w księgarni GP. Z początkiem nowego roku szkolnego – rodzicom warto przypomnieć, że powinni wnikliwie przyglądać się programom jakie serwuje się w szkole ich dzieciom.

Katarzyna Schejbal-Dereń z księgarni zaprasza i gorąco poleca, jako wstęp do dyskusji podczas spotkania lekturę artykułu: http://wpolityce.pl/polityka/182500-jak-ideologia-gender-niszczy-niewinnosc-dzieci-argumenty-przeciwko-edukacji-seksualnej-forsowanej-przez-genderystow-szokujace-materialy-edukacyjne

 

Jag.Las

GENDER bis

Fot. T.Kowalczyk

Fot. J.Las

BRAK KOMENTARZY

Zostaw odpowiedź