W oczekiwaniu na Mistrzostwa Świata 2014

W oczekiwaniu na Mistrzostwa Świata 2014

3
0
SHARE
Źródło: www.commons.wikimedia.org

Jeszcze kilka dni temu Kraków żył Tour de Pologne, a dziś zaczyna emocjonować się siatkówką. Wszystko to z powodu zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014, które w dniach 30 sierpnia – 21 września odbędą się w Kraków Arenie. Będzie to pierwszy siatkarski finał mistrzostw świata rozgrywany w Polsce.

Mieszkańcy Krakowa z pewnością zauważyli już rusztowania ustawione wzdłuż głównych dróg. Nie są to oznaki zbliżających się remontów, ale miejsca, na których zawieszone zostaną materiały promujące zbliżającą się imprezę. W ciągu kolejnych dni zobaczymy na pewno jeszcze więcej oznak mistrzostw świata.  Przedsmak wrześniowych emocji zapewni przyszłotygodniowy Memoriał Huberta Jerzego Wagnera, który odbędzie się również w Kraków Arenie, a udział w nim wezmą reprezentacje Polski, Chin, Bułgarii i Rosji.

Niestety, podczas mistrzostw na krakowskim boisku nie zobaczymy Polaków, jednak kibicom z pewnością nie zabraknie wrażeń, które zapewnią medaliści tegorocznej Ligii Światowej – Amerykanie i Włosi oraz rewelacja tych rozgrywek – reprezentacja Iranu.

Dagmara Golba

Foto. Źródło: www.commons.wikimedia.org

BRAK KOMENTARZY

Zostaw odpowiedź