10.06.2014 – Wojciech Grzeszek, na gorąco o obchodach 4 czerwca

10.06.2014 – Wojciech Grzeszek, na gorąco o obchodach 4 czerwca

2
0
SHARE

20-9655(1)„Nie ma wolności bez Solidarności” – to tytuł spotkanie w Krakowskim Klubie Wtorkowym 10 czerwca 2014, godz. 18:00 w pubie Sarmacja, ul. św. Tomasza 8 w Krakowie.
Przewodniczący Zarządu Regionu Małopolska NSZZ „Solidarność” Wojciech Grzeszek będzie gościem wieczoru w KKW i zapewne na gorąco odniesie się do obchodów tzw. święta wolności ogłoszonego i obchodzonego  przez najwyższe władze w osobie prezydenta RP bez udziału „Solidarności”.                                                                          

 Spotkanie poprowadzi radny Adam Kalita.

Przypomnijmy, że niedzielę 8 czerwca prezydent Komorowski z okazji obchodów 4 czerwca 1989 uczestniczył w święcie, które zorganizowały w Nowej Hucie władze Małopolski i z tej okazji posadził „Dąb Wolności” oraz odznaczył zasłużonych dla wolności „ludzi czerwca”, jak informowały urzędowe  agendy informacyjne.

W tym Święcie oficjalnie nie uczestniczyły władze Regionu Małopolska NSZZ „Solidarność”, informowaliśmy o tym przy okazji podania programu niedzielnej wizyty prezydenta Komorowskiego (czytaj).

We wtorkowym spotkaniu przewodniczący Wojciech Grzeszek odpowie na wszystkie pytania o przyczyny nieuczestniczenia w obchodach oraz odniesie się zapewne do idei, historii i najnowszej sytuacji „Solidarności” z okazji „ekspresowo” ustanowionego święta, która zdaje się być nie lada dylematem dla wielu Polaków.    

Sal.Wid

Fot. www.klub-generalagrota.pl

w.grzeszek

BRAK KOMENTARZY

Zostaw odpowiedź