Wyborczy humor w obrazkach odcinek I – Czekamy na więcej...

Wyborczy humor w obrazkach odcinek I – Czekamy na więcej !

9
0
SHARE

Rzeczy_Wybory_Jag.LasŚmiech to zdrowie – mówi przysłowie, ale tym razem to wyborcza tragifarsa jaką nam zafundowała agenda państwowa PKW – Państwowa Kabała Wyborcza. 

Tak miało być pięknie i bez fałszowania:

Jak ustalane są wyniki wyborów? Jak głosować? Rusza kampania PKW (wideo)” to tytuł w media2.pl pięć dni przed wyborami. Fragment artykułu wyjaśnia jak bardzo PKW starała się być porządna i nie zakłamana:

– „Państwowa Komisja Wyborcza walczy z politycznymi zarzutami o rzekome fałszowanie wyborów. Przy okazji zbliżających się wyborów samorządowych przygotowano spoty ukazujące pracę komisji wyborczych. Państwowa Komisja Wyborcza przygotowała spoty wyjaśniające jak glosować oraz przedstawiające prace komisji wyborczych, w tym m.in. to jak wyłaniane są wyniki wyborów”.

W tym celu wyemitowała kilka spotów reklamowych pouczających wyborców glosować. Jeden z nich prezentujemy poniżej

Najwidoczniej PKW – „Państwowa Kabała Wyborcza” zapomniała nauczyć się sama  i teraz będzie odrabiać lekcje na egzaminie przed NIK – Najwyższą Izbą Kontroli, a kiedy państwo zda egzamin przed społeczeństwem? Może w kolejnych wyborach!

Widzieliśmy jak miało być!

A jest tak:

„PKW rozkłada ręce: „Chcemy wierzyć, że system ruszy”. Jak nie, to czeka nas „ręczne” liczenie głosów”, to tytuł z wpolityce.pl godz. 16:00, 17 listopada.

A to już internauci i blogerzy wkroczyli do satyrycznej akcji po 20:00 i zapożyczone zdjęcie:

Ustroje padają, powstają i znikają państwa, a tych dwóch zawsze liczy głosy. Naprawdę nie ma siły, żeby tych leśnych dziadków pogonił jakiś gajowy Marucha?

 Osoby_PKW_Jag.Las

Czekamy, czekamy i jesteśmy wyjątkowo cierpliwi już tylko czasami pojawiają się przypomnienia gdzie stoją serwery od liczenia naszych wyborów…

Jag.Las

Fot. GG

BRAK KOMENTARZY

Zostaw odpowiedź