Znajdź nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze

Znajdź nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze

5
0
SHARE

Bez tytułu

Portal Wawelski Gród od samego początku dysponował swoją stroną na facebooku. To tam Czytelnicy chętnie komentowali zamieszczane przez Redakcję treści. Teraz jesteśmy obecni również na Twitterze.

Portale społecznościowe stanowią doskonałe narzędzie do docierania z informacją. Coraz większa rzesza polskich obywateli, w tym również mieszkańcy Krakowa, zaznacza swoją obecność w Internecie. Ludzie zrozumieli, że Internet daje dużo większe możliwości, że tutaj znacznie trudniej o blokowanie informacji i pospolitą cenzurę.

Stawiając na nowoczesne narzędzia Redakcja Wawelskiego Grodu chce docierać do tych wszystkich osób, które zainteresowane są innym spojrzeniem na Kraków.

Wawelski Gród to krakowski, miejski portal informacyjny, który wypełnia lukę w sferze internetowych informatorów miejskich. Został stworzony przez grupę młodych ludzi, którzy żyją w przekonaniu, że Kraków to ludzie, którzy pracują i odpoczywają, uczą się i bawią, śmieją się i płaczą, spotykają się i rozmawiają, wreszcie żyją i mieszkają w Krakowie! O tych właśnie ludziach: mieszkańcach i turystach, studentach i pracownikach, zatroskanych i beztroskich pisze Redakcja – od teraz również na Twitterze!

Strona portalu na facebooku: https://www.facebook.com/wawelskigrod?fref=ts

Profil portalu na Twitterze: https://twitter.com/WawelskiGrod

 

BRAK KOMENTARZY

Zostaw odpowiedź